Sastanak mala sredina
Izvestaj AZUS mala sredina naslovna 2

ОБАВЕШТЕЊЕ:

Поштоване колегинице и колеге, позивамо Вас да присуствујете Симпозијуму Удружења Интензивиста Србије под називом ’’Мултирезистентност бактерија и рационална примена антибиотика’’, који ће се одржати 08.09.2017.године у Новом Саду, у Сали Завода за здравствену заштиту студената у Новом Саду, адреса Нови Сад, Др Симе Милошевића 6. Симпозијум је акредитован од стране Здравственог Савета Србије, слушаоци добијају 4 бода, присуствовање Симпозијуму је бесплатно. Симпозијум је акредитован и за медицинске сестре и здравствене техничаре.

Молим Вас да , уколико сте заинтересовани да присуствујете семинару доставите Ваше име и презиме и број лиценце на е-мејл адресу Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. до 25. Августа 2017.године, накнадне пријаве се неће примати јер је број слушаоца ограничен на 50.

Програм Симпозијума је доступан на сајту Института за плућне болести Војводине. (link)

Председник Удружења Интензивиста Србије

Доц. др Душанка Обрадовић